Kodu siseviimistlus julge ent samas nostalgiline, justkui väikelinnas

“Võtsime väljakutse vastu, otsisime inspiratsiooni Eesti väikelinnadest. Olukorda analüüsides saime aru, et üldiselt on kodud sisseelatud, mugavad ja tuttavad. Kerge nostalgiahõng, julged ja kombineeritud lahendused – sellisena näeme Väike Tallinna kodusid. Muidugi oleme andnud kõigele tänapäevase tõlgenduse.”

Ines Käärma, sisearhitekt

Tule virtuaaltuurile

Liveni koduses kontoris saab panna pähe virtuaalreaalsuse prillid ja liikuda oma tulevases kodus ringi. 3D prillidega näed, millise siseviimistluse on loonud Ace of Space sisearhitektid.

Koli sisustatud koju

Ostes kodu Livenilt on Sul võimalik valida mitte ainult parketti ja seinavärvi, vaid ka sisseehitatud mööblit. Ja mööbliostu saab finantseerida kodulaenuga. Sest kodu ilma mööblita on lihtsalt korter.

 

vali oma kodu

Vaibad seinal, justkui väikelinnas

Aga miks mitte? Ace of Space sisearhitektid on pannud end proovile, et luua õige ja tänapäevane siseviimistlus, mis inspireerub väikelinnadest. Oleme Ace of Space’iga soovinud ammu koos midagi ägedat luua ning lõpuks lõime käed.

 

Ace of Space looming

 

Kõik teavad, kes on su maja arhitekt, justkui väikelinnas

“Nagu ikka Livenilt, oli lähteülesanne põnev – luua tänapäevane elukeskkond, kus oleks olemas väikelinna tuttavlikkus ning soojus. Usun, et need kolm erinevat, kuid
siiski omavahel toimivat maja, on täpselt nagu väikelinnale sobiv.”

 

Sander Treijar,
Nord Projekt
Volitatud arhitekt, tase 7

SISEVIIMISTLUS

Vaata hingega kodude lugusid

Kodu aitab osta Swedbank

Pakkumise saamiseks kasuta koodi LIVEN ja Sind teenindatakse eelisjärjekorras.

Lähemalt Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu tingimustega ja pea nõu.
Close popup