Esimesele 20-le väikelinlasele
disainköök koos tehnikaga

Kingime esimestele 3 või 4 toalise korteri ostjatele disainköögi koos tehnikaga. Kõikidele (1, 2, 3, 4-toaliste) huvilistele pakume kingiks Nilan jahutusfunktsiooniga ventsüsteemi.
Ace of Space sisearhitektide Ines Käärma ja Elina Tamme disainitud köök on harmoonias kogu korteri siselahendusega. Mööbli tootmisel kasutatakse materjali Fenix NTM,  mis on siidise mattpinnaga, kriimustuskindel, antibakteriaalne, kergesti puhastatav ning sõrmejäljekindel. Lisaks on mikrokriimustusi võimalik parandada kuumusega. Mööbli tasapinnaks on õhuke (12mm) akrüülist tehiskivi, mis on loodussõbralik, kergesti puhastatav ja mugavalt töödeldav.

 

Oleme valinud kööki Electroluxi tehnika, mis oleks eriti funktsionaalne ja töökindel. Näiteks pürolüüs küpsetusahju puhastamine hoiab kokku sinu aega, lisaks  laseb  LCD ekraaniga 700-seeria SenseCook® toiduanduriga ahi jälgida toidu sisetemperatuuri. See annab teada, kui toit on valmis ja lülitab küpsetamise välja.

 

Induktsioonpliidiplaadi süvistame tasapinna sisse, nii on see silmale ilusam ja ka hooldusvabam. Integreeritud külmikul on jäävaba süsteem ja LED-tehnoloogiaga valgus  võimaldab näha kapi igasse nurka. Nõudepesumasina 600 SatelliteClean® tehnoloogikatab nõud veega pea kolm korda paremini kui tavapihusti.

KÖÖKIDE IDEED

Close popup